Okna i Drzwi

Okno Prestige 1 - Okno 100x100cm. Rama ocynkowana ogniowo. Dzięki specjalnemu zatrzaskowi możliwość uchylenia kraty wraz z plexi do środka bez konieczności otwierania okna. Jako zamknięcie solidna zasuwka z możliwością zamknięcia na kłódkę. Możliwość zamówienia okna o niestandardowych wymiarach.

Okno Premium - Okno 100x100cm. Rama ocynkowana i malowana. Dzięki specjalnemu zatrzaskowi możliwość uchylenia szyby do środka bez konieczności otwierania okna. Krata otwierana dla łatwiejszego dostępu do szyby na czas mycia. Wypełnienie bezpieczną klejoną szybą. Jako zamknięcie obrotowa gałka oraz zamek patentowy zamykany na klucz. Więcej o kolorach w dziale „Wypełnienia i Kolory”. Możliwość zamówienia okna o niestandardowych wymiarach.

Drzwi Prestige 1 - Drzwi dwuczęściowe, szerokość 120cm, wysokość 220cm z kratą i plexi w górnej części. Dzięki specjalnemu zatrzaskowi możliwość uchylenia kraty wraz z plexi do środka bez konieczności otwierania okna. Skrzydła na zawiasach regulowanych. Górna część drzwi zamykana na zasuwkę. W dolnej części drzwi podwójne zamknięcie. Możliwość zamknięcia drzwi na kłódkę. Rama ocynkowana ogniowo.

Drzwi Premium - Drzwi dwuczęściowe, szerokość 120cm, wysokość 220cm. Rama ocynkowana ogniowo i malowana. Skrzydła na zawiasach regulowanych. Dzięki specjalnemu zatrzaskowi możliwość uchylenia szyby wraz z kratą do środka bez konieczności otwierania górnej części drzwi. Krata otwierana dla łatwiejszego dostępu do szyby na czas mycia. W górnej części drzwi obrotawa gałka plus zamek patentowy zamykany na klucz. W dolnej części drzwi podwójne zamknięcie. Więcej o kolorach i wypełnieniach w dziale „Wypełnienia i Kolory”.